ALTCOİNBİTCOİN

BNY Mellon, Kripto Para Hizmeti İçin Fireblocks ile Anlaştı!

Bu ay, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük bankası, kripto para saklama hizmetleri sağlamak için dış ortaklarla sözleşmeler imzalayacağını açıkladı.

bny mellon bitcoin
BNY Mellon, Kripto Para Hizmeti İçin Fireblocks ile Anlaştı! 1

BNY Mellon ve Fireblock, kripto para saklama hizmetleri sağlamak için işbirliği yapıyor. Banka, bir kripto para saklama hizmeti geliştirdiğini söyledi, ancak kiminle işbirliği yapacağından bahsetmedi.

Bitcoin (BTC) Wall Street’e genişledikçe, büyük kurumlar kripto para biriminden nasıl yararlanacaklarını incelemeye başladı.

Avrupa bankaları, İsviçre’deki Metaco gibi diğer kripto para saklama hizmetleriyle işbirliği yapıyor.

BNY Mellon da benzer bir yaklaşım benimsedi ve birden fazla bilgi işlem hizmeti sağlayan Fireblocks ile bir sözleşme imzaladı.

BNY Mellon, Intercontinental Exchange (ICE) tarafından yönetilen bir kripto para borsası olan Bakkt ile işbirliği yapmayı kabul etti. Fireblocks ve BNY Mellon konuyu tartışmaya kapattı.

Bilinmeyen kaynaklara göre Fireblocks ve BNY Mellon birlikte çalışıyor.

İki farklı kaynağa göre Fireblocks, finansmanın ikinci turunu tamamladı. Şirket geçen yıl Kasım ayında B Serisi finansman olarak 30 milyon dolar aldı.

Hiç şüphe yok ki Fireblocks, özellikle Facebook destekli stabilcoin projesi Diem’in (eski adıyla Libra) gözetim hizmetini devraldığı düşünüldüğünde iyi çalışıyor.

BNY Mellon’un kripto para depolama platformu bu yıl listelenecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!