BİTCOİN

Bitcoin’de Büyük Rekabet! Boğa Mı? Ayı Mı?

2021 05 20 15.14.49

Dünyanın en büyük dijital varlığı, son 24 saat içinde yükseliş momentumunu geliştiremedi ve yeni bir düşüş eğilimi başlattı. Aslında, Bitcoin iki hafta önce olduğu yere geri döndü. Yazma sırasında, BTC 35.980 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in piyasa değeri de önemli bir kayıp yaşadı ve 674 milyar dolara düştü.

bitcoin bitcoin grafiğinde büyük kapışma; boğalar mı? ayılar mı?

BTC’nin fiyat hareketinden çıkarılabilecek pek fazla olumlu beklenti olmadığı açık olmalıdır. Geçen hafta 41.000 USD’yi tekrar test edemedikten sonra, kripto varlığı da 39.500 USD direnç seviyesinde reddedildi.

20 Mayıs’tan bu yana BTC, 39.500 dolardan fazla bir günlük kapanış fiyatına ulaşamadı. Bu, iyileşme baskısını giderek daha fazla tüketen bir durumdur. Şimdi, yazı yazılırken grafikten Bitcoin’in simetrik bir üçgen düzeninde olduğu görülebilir. Şu anda, yukarı veya aşağı eğilim orantılı görünüyor, ancak mevcut momentum düşüş eğiliminde.

Başka bir düşüş, BTC’yi son birkaç hafta içinde iki kez test edilen 33.500 dolarlık destek seviyesini yeniden test etmeye zorlayabilir. Boğalar ve ayılar arasındaki dengeden bahsetmek hala mümkün ancak ayıların daha avantajlı olduğu açık. BTC, yükselmeden önce alt desteği tekrar tutmayı umabilir. Bu durumda piyasanın belirsiz ve volatil olacağını söylemek daha doğru olur.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!