BİTCOİN

Bitcoin Madenciliği İçin Milyon Dolarlık Anlaşma

Bitcoin ve kripto para birimi madenciliğinin karları rekor seviyelere ulaştı. Madencilerin geliri, BTC ve kripto para birimlerinin fiyatı ile doğru orantılı ilerliyor. Günümüzde madencilik için hammadde olarak grafik kartlarını sağlamak artık mümkün değil. Bu durum önceden kurulmuş havuzlara ve aktif sistemlere olan ilgiyi artırmıştır.

cryptocurrency mining reykjavik
Bitcoin Madenciliği İçin Milyon Dolarlık Anlaşma 1

Argo Blockchain Company, madencilik endüstrisindeki yeni girişimlerden biri oldu. Argo, halka açık bir blockchain teknoloji şirketi olarak çalışmaya devam ediyor. Aynı zamanda önemli bir borsa olan Londra Borsası’nda işlem gören tek kripto para birimi madencilik şirketidir.

Madencilik Makineleri Üretilecek

Argo’nun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre; Epic Blockchain Technology ile iki yıllık ticari anlaşma imzaladığını duyurdu.

Epic tarafından üretilen Bitcoin madencilik makinelerinin üretimine öncelikli erişim ve satın alma yolunu açmak için bir anlaşmaya varıldı. Argo’nun açıklamasında, anlaşmada, iki şirket Argo’nun şartnamelerine uygun madencilik makineleri geliştirecek.

Argo’nun CEO’su Peter Wall, işlemle ilgili şu görüşleri dile getirdi:

“Bu ortaklık yalnızca en gelişmiş madencilik altyapısına erişime öncelik vermekle kalmayacak, aynı zamanda sektörde yenilikçi ve ileriye dönük bir Kripto Para madencisi olarak itibarını arttıracaktır.”

Argo şirketi, 200 megavatlık bir maden alanı kurmak için bir New York şirketi ile ortaklık kurdu ve 320 dönümlük arazi satın alma sözleşmesi imzaladığı duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!