Bitcoin Haberleri

Bitcoin İçin Büyük Riski Analist Anthony Pompliano Açıkladı!

Kripto emektarı ve Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin (BTC) için en büyük risk olduğunu düşündüğü şeyi adlandırıyor.

Bitcoin için risk…

“Bitcoin taraftarlarının inandığının aksine, Bitcoin bir para birimi haline gelmeyecek ve bu nedenle bu, adreslenebilir pazar türünü büyük ölçüde engelleyecektir. 

En fazla büyüyebileceği şey, temelde bir değer deposu olan altındır. [Bu] gerçekten günlük olarak bir şeyler satın almak için kullanılmaz ve bu nedenle, evet, daha fazla yükseliş olabilir, ancak bu bir tür üst sınırdır.

bitcoin

Pompliano ayrıca Bitcoin’in büyümesi üzerinde istenmeyen etkileri olabileceğini söylediği birkaç faktörün altını çiziyor.

“İkincisi, sonunda Satoshi’nin kim olduğunu bulacağız ve eğer Satoshi’nin kim olduğunu anlarsak, bu kötü bir insan olacak ve kim olduğunu bilmek istemeyeceğiz ve olumsuz bir şey olacak gibi. darbe.

Bir sonraki şey, hiç kimse onu sınır ötesi ödemeler yapabilmek gibi belirli kullanım durumları için kullanmıyor, her şey. Yavaş. Pahalı. Bütün bunlar bir nevi teknik sorunlar gibi.

Sonra, hükümetin gelecekte onu sıkıştıracağı gibi bir bilinmeyen argümanı var. Düzenleyecekler. Vergi verecekler. Kapatacaklar. Yasaklayacaklar. Bütün bunları yapacaklar.”

Ancak tüm sorunlar arasında Pompliano, Bitcoin ağının bütünlüğünü baltalayabilecek belirli bir risk olduğunu söylüyor.

“Bence birisinin yapabileceği en iyi argüman ve bence Bitcoin için en büyük risk – eleştirmenleri gerçekten kızdırıyor çünkü bunun harici hiçbir şeyle ilgisi yok.

telegram 12

Hala bir geliştirme süreci var. Bitcoin için hala bir yükseltme süreci var ve bu inanılmaz derecede metodik, inanılmaz derecede kasıtlı, kasıtlı olarak yavaş, birçok filtre ve güvenlik kontrolü vb. Ancak teknik olarak, tanıtılan kodda kendinizi ayağınızdan vurmak gibi bir hata olabilir.”

Çeşitli risk faktörlerinin varlığına rağmen Pompliano, Bitcoin’in çekici bir varlık olmaya devam ettiğini söylüyor. 

“Bitcoin’in bu kadar çekici olmasının nedeni, aslında en iyi getiri sağlayan varlığa sahip olmam gerekmiyor. Açgözlü olmama gerek yok. Büyük bir ekonomik getirisi olan şeyi istiyorum ama aynı zamanda 50 yıl içinde olacağını da biliyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!