BİTCOİN

Bitcoin (BTC) İçin Yıl Sonu Bildirimi Balina’dan Geldi!

2020 yılı Bitcoin için güzel bir yıl oldu diyebiliriz. Yatırımcıların Bitcoin’e karşı ilgili olmaları, bu durumu daha net açıklar nitelikte oldu.

Kamu ve özel kuruşların Bitcoin’e yönelimleri 2020 yılı içerisinde çok fazla dikkat çeken haberler arasına girdi.

Bahsi geçen kuruşların yanı sıra birde balina adında piyasayı değiştirebilen şirketler var. Bu şirketleri sıralarken ilk aklımıza gelen ve çok fazla dikkat çeken ise Grayscale şirketi.

bitcoinceo
Bitcoin (BTC) İçin Yıl Sonu Bildirimi Balina'dan Geldi! 1

Yılın son saatlerinde Twitter aracılığıyla açıklama yapan Grayscale şirketi, ellerinde 20 milyar dolarlık kripto para varlığı olduğunu açıkladı.

2021 yılı için ise yatırımların hız kesmeden devam edeceği belirtildi.

Şirket CEO’su Barry Silbert’ın Twitter paylaşımı;

Grayscale şirketi CEO’su Barry Silbert, 2020 yılı başında 2 milyar dolarlık kripto para varlığının, sene sonuna kadar %10 artış yaparak 20 milyar dolar’a ulaştığını belirtti.

2021 hedefleri için ise “güncel olan varlığı 10 kat ileriye taşımak” diye ekledi.

Barry Silbert bu açıklamalar sonrası Kripto Para konusunda istikrarlarını koruyacaklarını ve geleceğe bu yönde yatırım yapacaklarının mesajını vermiş oldu.

2021 için piyasanın rengi ne olacak, hep birlikte göreceğiz.

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen Discord, Instagram, Twitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!