BİTCOİN

Bitcoin (BTC) 2018 Çöküşünü Öngören Kıdemli Tüccar, Ethereum (ETH) İçin Devasa Dezavantaj Hedefini Açıkladı!

2018 ayı piyasasında Bitcoin’in %80’den fazla düşüşünü çivileyen deneyimli tüccar, Ethereum yatırımcılarını ETH’nin mevcut fiyatlardan %70’lik büyük bir devalüasyon görebileceği konusunda uyarıyor.

Peter Brandt, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un bir baş ve omuz oluşumundan ayrıldığını ve şimdi modelin klasik grafik hedefine doğru yolda olabileceğini söylüyor.

“Grafik 300 dolarlık bir hedef gösteriyor. Hedefler kutsal değildir – bazen vurulurlar, bazen vurulmazlar, bazen aşılırlar. Ama şimdilik düşmanımın parasıyla ETH almam.”

bitcoin
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Bu ayın başlarında Ethereum 1.700 doların üzerinde işlem görürken Brandt, Ethereum’un azalan bir üçgen düzeninde işlem görebileceğini ve hedefine 1.268 dolara düşebileceğini kaydetti. Kıdemli tüccar, ilk hedefine ulaşıldıktan sonra analizini yakın zamanda güncelledi.

“ETH/USD ilk aşağı yönlü hedefine ulaştı. Bir salıncak tüccarı olarak, benim uygulamam hedef seviyelerde kar elde etmektir. İnişleri veya çıkışları yakalamak gibi bir arzum yok ama ortadaki parçaları yakalamaktan memnunum.”

fviqcucx0aypsml
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Yazma sırasında, Ethereum 2022’nin en düşük seviyesi olan 897 $’dan yaklaşık %20 artışla 1.066 $’a el değiştiriyor.

Bitcoin’e gelince, Brandt hala BTC’nin uzun vadeli potansiyeline inandığını söylüyor.

“Kayıt için, ben [bir] uzun vadeli BTC boğasıyım. [Ben] anlatıya inanıyorum. Başından beri, lazer gözlü HODL-forever aşk ilişkisinin çılgınca olduğunu düşündüm. 12 yılda dört %80 artı dezavantajı olan herhangi bir piyasa bir yatırım DEĞİL, tamamen spekülasyondur. Bir eşle evlen, bozuk parayla değil. Kripto kötü bir dindir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!