Altcoin Haberleri

Bank of America, Ripple ile Ortak Olacak!

Bank of America’nın San Francisco merkezli ödeme şirketiyle güçlerini birleştirmek için Ripple’a karşı ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davasının sona ermesini beklediği bildirdi.

Londra’daki Ripple Swell 2022’de, Ripple Labs CEO’su Brad Garlinghouse‘un Linqto Üye Satış Direktörü Nick Burrafato’ya Bank of America’nın talep üzerine likidite (ODL) ürünlerini kullanmadan önce davanın sonuçlanmasını beklediğini söylediği bildirildi.

Bank of America Ripple’ın büyük bir ortağı

Burrafato şu ifadeleri kullandı,

“[Brad Garlinghouse] XRP’ye açıklık getirebildikleri sürece SEC ile anlaşmaya hazır olduklarını açıkça belirtti. Ona Amerikan şirketlerinin netlik sağlandığında oyuna girmek için kenarda bekleyip beklemediklerini sordum – ‘Kesinlikle’ dedi. Özellikle Bank of America’dan bahsetti. Bank of America Ripple’ın büyük bir ortağı. Ve anlaşma gerçekleştiğinde Bank of America’nın gerçekten büyük kazanç sağlayacağını çünkü [Bank of America’nın] piyasada ODL kullanarak rakiplerine karşı büyük bir rekabet avantajına sahip olacağını söyledi. Yani Brad çok ama çok yükselişte.”

ripple haberleri
bank of america, ripple ile ortak olacak! 1

2020 yılında Bank of America’yı da küresel ödeme ağının önemli bir üyesi olarak adlandırdı.

Bank of America’nın o dönemdeki küresel bankacılık başkanı Julie Harris şunları söyledi:

  • “Bir müşteri olarak sizinle; sahip olduğunuz altyapıyla, bizim oluşturduğumuz platformlar ve yeteneklerle ya da Ripple veya Swift gibi şirketlerle yaptığımız ortaklıklarla entegre olabilme becerimizle ilgili.
  • Bunlar ortaklık yaptığımız fintech’ler. Yasal ve uyumluluk konusundaki tüm titizliğimizden geçtiler ve bunu size sunmak için bir platform olarak bankacılığımızdan yararlanabiliyoruz.”

Bu ayın başlarında Ripple Labs, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu iddia eden SEC davasına rağmen ODL ürünlerinin rekor düzeyde büyüdüğünü duyurdu.

Güncel kripto fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!