Kripto Para Haberleri

Arthur Hayes, Kripto Yatırımcılarını Uyardı!

Arthur Hayes, BitMEX kurucusu ve bir kripto uzmanı olarak; dijital varlık piyasalarının “süper yükseliş” döneminde belli bir noktaya varacağını düşünüyor.

Crypto Banter’a verdiği yeni bir röportajda Hayes, Bitcoin (BTC) ve diğer riskli varlıkların gerçek bir boğa koşusu yaşamadan önce büyük bir düzeltme geçirebileceğini ifade ediyor.

Küresel risk varlıklarıyla olan korelasyonundan tamamen kurtulamadığına inandığım Bitcoin, son zamanlarda 16.000 doların altından 24.000 dolara kadar olan artışta iyi bir performans sergilemiş olabilir. Ancak ben, “korelasyon bir” anına hazırlandığımızı düşünüyorum. Bu, Bitcoin dahil her şeyin birlikte büyük ölçüde düşeceği anlamına geliyor.

FTX destanının en düşük seviyelerine ulaşacağını düşünüyor muyum? Hayır, ama 20.000 doları aşabilir mi? Kesinlikle. Ancak genel risk piyasalarına denk gelecek bir Bitcoin düşüşü daha bekliyorum. Bu gerçekleştiğinde, diğer varlıkların bok gibi olmasına rağmen, ben kripto para piyasasının süper yükselişe geçeceğine inanıyorum. Para ve maliye otoritelerinin başka bir tatsız durumda ne yapacağına dair beklentim var: insanlara para dağıtacak ve para basacaklar.

kripto para haberleri

BTC ve ETH yükselirse diğer kripto paralar da ralliye katılabilir

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, yakın tarihli bir blog yazısında Bitcoin ve Ethereum’un ayı piyasasının en düşük seviyelerinden son rallilerini sürdürmeleri durumunda, diğer kripto para birimlerinin de büyük ölçüde daha iyi performans gösterebileceğini belirtti. Hayes’e göre, BTC ve ETH’deki yükseliş devam ettiği sürece altcoinler, dikey bir yükselişe geçebilir.

“Eğer Bitcoin ve Ethereum’un yükselişi devam ederse, yakın bir gelecekte mutlaka bir sh*tcoin çılgınlığı yaşanacak…

Shtcoin yatırımlarının önemli bir kısmı dalgalanmalarla ilgilidir. Önce Bitcoin ve Ethereum gibi ana kripto varlıkları yükselmeye başlar. Bu ralli en üst seviyeye ulaştığında, fiyatlar hafifçe düşer ve aynı zamanda shtcoinler agresif bir şekilde yükselmeye başlar. Ancak daha sonra, bu sh*tcoinlerin fiyatları yeniden düşmeye başlar ve yatırımcılar yeniden Bitcoin ve Ethereum gibi ana varlıklara yönelir.

Bu adımlı süreç, seküler boğa piyasası sona erene kadar devam edecektir. Ancak bu kez, kendine has bir sh*tcoin çılgınlığı yaşanacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!