BİTCOİN

Ark Invest CEO’su, Bitcoin Hakkında Değerlendirme Yaptı!

Varlık yönetimi şirketi Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, ana katalizör olarak sınırlı arz ve artan talep nedeniyle Bitcoin’in gelecekteki beklentilerinin iyi olduğunu tahmin ediyor.

Beklenti Yüksek

Amerikalı yıldız bir hisse senedi toplama videosunda şunları söyledi: “Sınırlı arzdan gelen tüm potansiyel talebi toplarsak, uzun vadede inanılmaz rakamlar elde ederiz.”

Daha da ileri giderek Wood, dijital varlıkların mevcut piyasa değerinin önemli ölçüde artacağını öngörüyor ve 1 trilyon dolarlık dönüm noktasının “nihai hedefle karşılaştırıldığında anlamsız” olduğunu belirtiyor.

ark invest ceo makes a bullish reveal about bitcoins market cap 1024x561 1
Ark Invest CEO'su, Bitcoin Hakkında Değerlendirme Yaptı! 1

Wood, “Gelir ile diğer varlık sınıfları arasındaki korelasyon çok düşüktür. Aslında, analizimize göre en yüksek korelasyon gayrimenkul 0.34’tür.” dedi. Bitcoin’in diğer varlıklarla olan düşük korelasyonunun, her varlık dağıtıcısı ilişkisiz varlıkları takip ettiği için onu cazip bir yatırım seçeneği haline getirdiğine dikkat çekiyor.

Bağlam için, varlık korelasyonu, iki veya daha fazla yatırımın birbirine göre hareket etme derecesini ifade eder.

Wood’un Tahmini

Wood’un tahmini, büyük kuruluşların bilançolarına dijital varlıklar ekleme hareketinin kanıtladığı gibi, Bitcoin talebindeki büyümeden önemli ölçüde etkileniyor.

Tesla, MicroStrategy ve Square hakkında konuşurken, “Son zamanlarda en şaşırtıcı gelişimimizi ve şirket raporumuzu yazarken bunu beklemiyorduk. Şirket şu anda nakit parayı çeşitlendirmek için Bitcoin kullanıyor.” ifadeleri kullanıldı.

Son zamanlarda, bu alandaki büyük şirketler Bitcoin’i bilançolarına entegre etmeye başladılar. Bu karar, bu varlığa yönelik artan talebi kamuya açık bir şekilde göstermektedir.

Cathie Wood, her fırsatta dijital varlıkları savunan Bitcoin’in sadık bir destekçisi olmuştur. Bu ayın başlarında bir raporda Bitcoin’in daha kabul edilebilir yeni bir varlık sınıfı haline geleceğini ve bu varlığın yatırım portföyleri için yeni standart haline gelebileceğini belirtti.

Cathie Wood’un Ark ETF varlıklarının Square, Grayscale ve Tesla ile ilişkili olduğunu hatırlayın. Bunlar, büyük miktarlarda Bitcoin bulunduran üç şirkettir. Son zamanlarda talep arttıkça Bitcoin de artıyor. Bu faktörler, Wood’u kendi varlığına kesin bir şekilde inanmaya sevk etti ve zaman, onun nihai tahmininin uzun vadede gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini gösterecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!