BİTCOİN

Anthony Scaramucci, Bir İddia’da Bulundu: “Elon Musk’ın 5 Milyar Dolarlık Bitcoin’i Var”

Uzun süre piyasayı hareketlendirdikten sonra Elon Musk, profiline Bitcoin yazdı ve ardından Tesla Bitcoin’e 1.5 milyar dolar yatırım yaptı. Analistler, Tesla’nın hareketini kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e yönelmesi için bir dönüm noktası olarak görüyor.

SkyBridge Capital’in kurucusu ve eski Beyaz Saray iletişim direktörü Anthony Scaramucci, bugünün Twitter gönderisinde farklı bir teklifte bulundu.

Scaramucci, Elon Musk’ın bitcoin alımlarının Tesla ile sınırlı olmadığını iddia ediyor. Scaramucci, “SpaceX’in bilançosunu kontrol ettiğimde bunu görebilirim” dedi. Elon Musk’ın Tesla ve SpaceX aracılığıyla Bitcoin yatırımlarında ve kişisel yatırımlarda toplam 5 milyar dolar yaptığını iddia etti.

Scaramucci, Musk’ın hareketinin ekonomik meselelerden daha fazlasını içerdiğini belirterek, “Hiçbir canlı, dünyayı iklim değişikliğinden korumaya daha fazla katkıda bulunamaz” dedi.

Ünlü CEO, Musk’ın geleceğin Bitcoin madenciliği ve yenilenebilir enerji olduğunu anladığı için Bitcoin’e yatırım yaptığına inanıyor.

Scaramucci, Bitcoin aracılığıyla enerji FUD (korku) çıkaranlar için en iyi cevabın Elon Musk olduğuna dikkat çekti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!