ALTCOİN

Analitik Firma Santiment’e Göre Dogecoin ve 2 Ethereum Tabanlı Altcoin’deki Balina Sinyalleri Var!

Analitik firması Santiment, yaz başındaki bir ralli sırasında kripto piyasaları cızırdadıkça balinalar tarafından yutulan üç altcoini izliyor.

Dogecoin Çılgınlığı Devam Ediyor

Bir Santiment gönderisine göre, işlem başına 100.000 dolardan fazla harcayan kripto yatırımcıları, popüler meme token Dogecoin’e (DOGE) yükleniyor ve bu tür 106 işlem yalnızca 18 Temmuz’da gerçekleşiyor.

Firma ayrıca 2. katman ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan kripto borsası Uniswap’ın (UNI) balinaların alışveriş listesinde üst sıralarda yer aldığını vurguluyor.

“Temmuz ayında piyasa değerlerine sağlam bir toparlanma yaşayan birçok altcoin ile birlikte, 100.000 $ ‘dan fazla değerli balina işleminin artmaya başladığını görebiliriz.

DOGE, MATIC ve UNI, ağlarındaki bu büyük işlemlerde gözle görülür artışlar görüyor.”

dogecoin
Kaynak: Santiment/Twitter

Temmuz ayında Dogecoin %9,3 artarak 0,064 dolardan 0,070 dolara yükseldi ve Polygon %72.9 artışla 0,48 dolardan 0,83 dolara yükseldi ve Uniswap yazı yazılırken %41,8 artarak 4,87 dolardan 6,91 dolara yükseldi.

Santiment, piyasa değeri Bitcoin’e (BTC) göre en büyük kripto varlığı ile ilgili olarak, bu haftanın başlarında 1 milyon doların üzerindeki balina satın alma faaliyetinin de arttığını kaydetti .

Analitik firması, Bitcoin yatırımcılarının akın etmeye ve kaçırma korkusundan kaçınmaya (FOMO) istekli göründüğü için piyasadaki dalgalanmaların iyimserliğe yol açtığını söylüyor .

“Tüccarlar ayarlarını değiştiriyor ve Salı günü baskın bir Bitcoin’den sonra uzun vadeli bir kırılma kokusu alıyorlar.

Kriptoda 1 numaralı piyasa değeri varlığı yükselirken, BTC uzunları ve kısaları arasındaki oran Mayıs ayının başından bu yana en yüksek noktasında.

FOMO’ya dikkat edin.”

seri8 kriptoup
Kaynak: Santiment/Twitter

Bitcoin bu ay güzel bir şekilde yükseldi ve 19.431 dolardan başladı ve yazı yazılırken %19.6 artarak 23.252 dolara yükseldi.

Santiment, son 30 gün içinde geliştirici sitesi GitHub’da hangi projelerin en fazla etkinliği gördüğüne dair bir güncelleme sağlayarak kripto ortamına ilişkin araştırmasını sonlandırıyor.

En üstte, ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), ardından zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) ve kanarya test ağı Kusama (KSM) geliyor.

Geliştirme faaliyetinde ilk beşi tamamlayan akıllı sözleşme Ethereum (ETH) ve Nesnelerin İnterneti bağlayıcısı ve dağıtılmış defter IOTA’dır (MIOTA).

“ADA, DOT, KSM, ETH ve MIOTA, Temmuz ayında burada geliştirme faaliyetinde lider.

GitHub etkinliğini ölçmek, yalnızca gönderim miktarının ötesine geçer. Kod gönderimleri, sorun etkileşimleri ve daha fazlasıyla ölçüm yapıyoruz.”

seri9 kriptoup
Kaynak: Santiment/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!