BİTCOİN

Analistler Uyarı Üstüne Uyarı Yapıyor! Bitcoin Neyi Hedefliyor? Tehlike Çanları Çalıyor Olabilir!

Kısa vadede, Bitcoin fiyatları bazı endişe verici işaretler göstermeye başlıyor. Bir analist, yüksek borsa akışının ve düşük işlem hacminin endişe verici olabileceğini söyledi.

BTC fiyatı son zamanlarda dalgalandı ve herhangi bir yönde kararlı bir şekilde çıkamadı. Geçen haftalarda, Bitcoin’in 31.000 dolara düştüğünü gördük ve birkaç gün sonra toparlandı ve 38.500 dolara ulaştı.

İşlem Hacmi İhtiyacı Var

Bununla birlikte, büyük kripto para birimlerinin mevcut işlem fiyatı, her gün %4 düşüşle yaklaşık 35.500 ABD dolarıdır. En son fiyat trendi hakkında yorum yapan, kripto analiz şirketi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju.

BTC hakkında beni endişelendiren şeylerden biri ticaret ağı. Son zamanlarda borsalara büyük miktarda Bitcoin aktı, ancak işlem hacmi hala nispeten düşük. BTC’nin artan borsa girişini sindirmek için daha fazla işlem hacmine ihtiyacı var.

exchange btc
Analistler Uyarı Üstüne Uyarı Yapıyor! Bitcoin Neyi Hedefliyor? Tehlike Çanları Çalıyor Olabilir! 1

Kısa vadeli satış potansiyelini ortaya çıkardıkları için borsaya giriş ve çıkışların izlenmesinin önemli olduğu açık olmalıdır.

Borsada çok fazla bitcoin olduğunda, nispeten hızlı bir şekilde satılabilen çok sayıda BTC olduğu anlamına gelir. Büyük yatırımcılar, hızlı bir şekilde elden çıkarmak istemedikleri sürece bitcoinleri borsalarda tutmayacaktır.

Öte yandan, büyük bir çıkış olduğunda, insanların BTC’lerini borsadan sıcak veya soğuk hava deposuna aktarması anlamına gelir ve bu da satış niyetinin daha az önemli olduğunu gösterebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!