DEFİ

Analistler Bu Sezonda Başka Bir DeFi Patlaması Bekliyor!

Analistler, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) token fiyatlarında başka bir artış bekliyorlar. Total Value Locked (TVL) platformundaki son artış, önümüzdeki birkaç ay içinde DeFi belirteçleri için güçlü ve istikrarlı bir seyir öneriyor.

Ayrıntılı olarak, DeFi’deki en iyi 20 platformdan TVL’nin büyüme açısından toplam yüzdesi yalnızca geçen hafta çok arttı. Ayrıntılı olarak, DeFi’de TVL için tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 154.91 milyar dolar olarak belirlendi.

Dikkat çekici bir şekilde, Temmuz 2020’de TVL için ATH rekoru sadece 3 milyar dolardı. Şu an, Temmuz 2021 itibariyle, TVL için ATH, 111.04 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Atlama kesinlikle muazzam ve zorlu bir olaydır. Analistler bunun sadece başlangıç olduğuna inanıyor .

Şu anda tüccarlar, DeFi jetonlarıyla yükselmek için bu eğilimi takip ediyor. Aslında, pek çok gelecek vaat eden protokol belirteçleri şu anda yükselişte. Bunlara XVS, RSR, LUNA, KAVA ve AMP dahildir. Spesifik olarak, LUNA ve AMP sırasıyla %83 ve %64 arttı.

defi 1
Analistler Bu Sezonda Başka Bir DeFi Patlaması Bekliyor! 1

Bu, çoğu deneyimli tüccar için sürpriz değil gibi görünüyor. Tıpkı altcoinlerin Bitcoin (BTC) fiyatıyla birlikte düşmesi ve yükselmesi gibi, DeFi tokenleri de öyle görünüyor. Vurgulamak gerekirse, DeFi platformları kripto pazarının büyümesinin arkasındaki itici faktörlerden biridir.

Benzer şekilde, bu gibi platformlarda Uniswap (UNI) , AAVE (AAVE) ve SushiSwap (suşi) adres Défi sektör yükseltilmiş . Muhtemelen, şimdiye kadar 2021 boyunca kripto endüstrisini tek başına desteklediler.

Bu nedenle platformlar da mevcut yükselen modellerden büyük kazanç sağlıyor . Özellikle Uniswap’ın fiyatı %17,8 arttı. Bu arada, SushiSwap’ın fiyatı %21.5 arttı. Bu artış 21 Temmuz – 27 Temmuz arasında gerçekleşti. Ayrıca, kullanıcı etkinliği de yukarı ve yukarı görünüyor. 

kaynak: coinquora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!