BİTCOİN

Analist Willy Woo: Bitcoin’de Ayı Olması İçin Hiçbir Neden Yok!

Popüler on-chain analisti Willy Woo, birkaç önemli faktörün Bitcoin’de düşüş olması için bir neden olmadığını gösterdiğini söylüyor.

What Bitcoin Did ile yeni bir röportajda Woo, ayı piyasasında olmamasının yanı sıra, BTC’nin geleneksel dört yıllık fiyat tepe ve dip döngülerinden kurtulmuş olabileceğini söylüyor.

“Bence birkaç kişi çok, çok düşüşe geçti, ancak süper düşüş olması için gerçekten bir neden yok. Yapısal olarak zincirleme, gerçek yatırımcıların yaptığı şey, daha önce bir ayı piyasasında olmadığımızı [gösterir], daha büyük bir makro düzende biraz ayı piyasası gibi.

Bu döngü benim hesabıma göre bir döngü değil. Bir yıllık bir ayı piyasasının olduğu yerde zirveye çıkacağımızı ve başka bir dört yıllık devrim yaşayacağımızı düşünmüyorum. Hiç öyle görünmüyor.”

bitcoin
Analist Willy Woo: Bitcoin'de Ayı Olması İçin Hiçbir Neden Yok! 1

Woo, Çin’deki Evergrande ipotek krizi ve ABD Federal Rezervi’nin menkul kıymet ve tahvil alımını azaltmayı düşünmesi gibi son makroekonomik haberlerin tüm yatırım sınıfları üzerinde baskı oluşturduğunu da ekliyor.

“Hafta sonu ticareti [S&P 500] çok zayıf görünmeye başladı ve satıldı. Bitcoin de benzer şekilde satmaya başladı. Bu yüzden, spot alımdan başka bir şeyin olmadığı S&P 500 ile korelasyon üzerinden satış yapıyordu.”

Woo, Bitcoin pazarında BTC’nin uzun vadeli bir varlık olarak değeri için iyiye işaret eden yeni bir al ve tut yatırımcı sınıfı olduğunu söylüyor.

“Bitcoin olgunlaşıyor. Büyük kurumlarla birlikte çok daha büyük oyuncular geliyor. Bu hafta yatırımcılar tarafından satın almaktan başka bir şeyimiz olmadı. Borsalarda satın alıyorlar, onu kepçeliyorlar [ve] soğuk hava deposuna götürüyorlar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!