Altcoin Haberleri

Analist, Bu Yıl 1 Altcoin Projesinin Patlayacağını Söyledi!

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, potansiyel olarak bir çıkış yılı geçirmek için birlikte çalışabilirlik ekosistemini izliyor.

Altcoin Psycho olarak bilinen analist, genel 2022 tahminlerini ortaya koyan bir tweet’te, Cosmos’u (ATOM) geçen yıl birinci katman akıllı sözleşme platformları Avalanche’ı (AVAX) ve Solana’nın (SOL) yaptığı gibi yükselme beklediğini vurguluyor.

Analist daha sonra Cosmos için oluşturulmuş merkezi olmayan değişim (DEX) olan Osmosis’i (OSMO) analiz ediyor.

“Osmoz bugün yeni [tüm zamanların en yüksek seviyesi] ve şimdi #76-en yüksek piyasa değeri.

Bakalım bundan sonra ne olacak.”

altcoin

OSMO bugün 8,60 dolarla yeni bir zirveye ulaştı. Geçen yaz 4,50 doların üzerinde başlatılan altcoin, Temmuz ayında 1,24 dolara kadar düşüş yaşadı ve Eylül ayının en yüksek seviyesi 7,38 dolara çıktı. Osmosis, Aralık ortasından başlayarak 4 $ seviyesinden çıkmadan önce dalgalı fiyat hareketi yaşadı.

Altcoin Psycho ATOM için ise şu cümleleri kullandı;

“ATOM hakkındaki düşünceleriniz ne olursa olsun, bu yıl elinizde tuttuğunuzda airdroplara maruz kalmanız oldukça vahşi.

cosmos tvl
kaynak: osmoz

Yazım sırasında, ATOM $ 40.01 için günde 5.72% düştü. 20. sıradaki kripto varlığı, yeni yıla başlamak için 20 dolar aralığından 42 doların üzerine çıkarak Aralık ortasında kendi rallisine başladı. Altcoin, Eylül ayında 44.42 $ ATH’ye ulaştı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!