Bitcoin Haberleri

Popüler Analist, Bitcoin Bu Seviyeye Ulaştığında Piyasaya Yeniden Gireceğini Söyledi

Önde gelen bir kripto para analisti, piyasanın dalgalanmasına rağmen Bitcoin (BTC) ticaretinin ne zaman yeniden canlanacağını belirtiyor.

Pseudonimli analist DonAlt, ana kripto para birimi ve altcoinlerle ticaret yapabilmesi için BTC’nin 27.500$ fiyat seviyesini aşması gerektiğini belirtti.

“DonAlt, “Şu anki ticaret durumumu göz önünde bulundurduğumda, biraz olumlu işaretler bekliyorum. En azından bir nebze.

Eğer Bitcoin’in 27.500 doların üzerinde işlem gördüğünü gösterirseniz, tekrar ticaret yapmaya hazırım ve altcoinlerle yeniden ticarete başlayacağım.

Ama şu an [BTC] dibin etrafında konsolidasyon yapmak gibi görünse de, beni başka bir şeye karşı heyecanlandıracak bir durum yok.”

bitcoin haberleri

Bitcoin, bu makale yazılırken 24.871 dolar seviyesinde işlem görüyor.

DonAlt ayrıca, Bitcoin‘in performansı ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davanın sonucunun, XRP’nin gelecekteki fiyat hareketlerini şekillendireceğini ifade ediyor.

“XRP davayı kazansa bile, Bitcoin’in kenarında olduğu uçurumdan aşağı düşmesi durumunda, XRP’nin mum grafiğinin [mevcut direnç seviyesinin 0,55 doların üzerine çıktıktan sonra aynı dirence geri düşmeden önce] bu şekilde görünmesi olası. Ve eğer kazanırlarsa.

Eğer durum 50-50 ise ve dava kaybedilirse, derhal aşağıya düşer. Ve eğer Bitcoin düşerse, değeri iki katına çıkar.”

Söz konusu analist ve trader, Litecoin’e (LTC) yönelik değerlendirmelerini paylaşıyor:

“Litecoin ile ticaret yapıyorum ve bu dalgalanma dönemlerinde neredeyse tüm diğer kripto paralardan daha iyi bir performans sergiliyor. Ancak yakında yarılanması bekleniyor. Bu yüzden şu an için onunla ilgilenmiyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

DENİZ BÜŞRA

Kripto para sektörüne olan ilgim 5 yıl önce başladı ve bu süre zarfında derinlemesine bir bilgi birikimine ulaştım. Son 3 yılda ise bu alandaki tecrübelerimi ve analizlerimi blog yazıları aracılığıyla paylaşarak kendimi sürekli geliştirdim. Kripto dünyasının dinamik yapısı ve sürekli değişen trendleri, her gün yeni bir şeyler öğrenmemi ve bu bilgileri KriptoUp okuyucularıyla paylaşmamı sağlıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!