BİTCOİN

ABD’nin Ünlü Bankası JPMorgan: Bitcoin (BTC) Zamanı Gelecek

JPMorgan eş başkanı, gelecekte Bitcoin işlemlerini destekleyeceklerini açıkladı.

JPMorgan, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük bankalardan biridir. Dev yatırım bankasının son açıklamasında, “banka sonunda Bitcoin’e yatırım yapacak.” denildi.

jpmorgan 33333
ABD’nin Ünlü Bankası JPMorgan: Bitcoin (BTC) Zamanı Gelecek 1

JPMorgan, Gelecekte Bitcoin İşlemlerine Onay Verecek

JP Morgan Eşbaşkanı Daniel Pinto, CNBC’de yaptığı konuşmada, müşteri ihtiyaçlarına göre bitcoin hizmetleri sağlayabileceklerini vurguladı. Pinto, mevcut talebin yeterli olmadığını söyledi. Milyarder bununla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Varlıklar zamanla gelişirse, yöneticiler ve yatırımcılar farklı varlıklar kullanırsa, katılmamız gerekebilir. Şu anda bir talep yok, ama eminim bir nokta da olacaktır.

JP Morgan CEO’su Jamie Dimon Bitcoin’e karşı mesafeli tavrıyla tanınıyor. Dimon, 2017 yılında yaptığı bir açıklamada, önde gelen kripto para birimini bir sahtekarlık olarak değerlendirdi ve bunu “lale çılgınlığı” ile karşılaştırdı. O sırada Bitcoin’in işlem fiyatı 3.500 dolardı. Dimon’un duyurusundan sonra Bitcoin 20.000 dolara yükseldi ve Dimon’un yanlış olduğunu kanıtladı.

Jamie Dimon BTC’yi kabul etti

Ayı piyasası, 20.000 dolarlık bir rekor ve 3.000 dolarlık bir fiyat belirleyerek Dimon gibi isimlerin kısa sürede makul olduklarını düşünmelerine neden oldu. Dimon’un bankasının sonunda bitcoin işlemlerini destekleyeceğine dair kişisel açıklaması, bunun çok büyük bir değişiklik olduğunu gösteriyor. Aslında Dimon, 2020’deki son açıklamasında Bitcoin (BTC) kalıcı açıklamasını da kabul ederek, “Bitcoin biraz farklı ama bana göre değil” dedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramDiscordInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!